Vítáme vás na stránkách pro české kuchařinky a kuchtíky vařící po celém světě.

Vítejte v roce 2008

Tak vánoční svátky  a novoroční oslavy jsou za námi a opět jsou tady každodenní všední radosti i starosti. Protože jsme tyto svátky slavili v Česku a nevíme, kdy se nám něco takového zase poštěstí, připomeneme si ty chvilky alespoň několika fotografiemi. A jelikož jsme na stránkách o vaření, ani fotky nebudou jiné.

Tentokrát jsem si pečení a vůbec celé přípravy na Vánoce doslova užívala, protože jsem měla na všechno čas a mohla jsem v klídku a pohodě vymýšlet, co upéct, co nového vyzkoušet a hlavně byly po ruce všechny suroviny, na které jsem zvyklá...

Ale teď už jsem zase zpět, v Kanadě a začal všední život. Pro nás trošku jiný, protože je to začátek něčeho nového. Nicméně záliba ve vaření a pečení je stále stejná, takže se máte určitě nač těšit. Už teď mám v plánu některé nové recepty, které zde vyzkouším a dopadnou-li dobře, najdete je na těchto stránkách.

Takže i když opožděně, tak ale přeci přeji všem kuchařinkám šťastný nový rok 2008, hodně zdraví, štěstí, pohody a  úspěchů v kuchyni i v osobním životě a spoustu nových receptů.

 

Ester

 

 

Ježečci

Ježečci

Letos jsem pekla poprvé, ale vřele doporučuji. Na první pohled vypadají jako nepečené cukroví a každého překvapí oříšek uvnitř.
Prdelky

Prdelky

Ne zrovna typické vánoční cukroví, ale pobaví... tentokrát zdobila moje malá hospodyňka
Malá ukázka

Malá ukázka

Malá ukazka cukroví - všechny druhy se samozřejmě na stůl nikdy nevešly.....
Šunkové rolky

Šunkové rolky

Již tradiční předkrm - připravoval dědeček
30.01.2008 21:45:07
Zdravi
Tak vážení, tady je nádherná inspirace pro všechny, kteří nevlastní domácí pekárnu a přece touží po dobrém českém chlebíku nebo rohlících. Rozhodně stojí za to tyto stránky navštívit. Dobré recepty doplněné spoustou fotografií...
deník o všem, o čem se v České republice příliš nemluví
Nádherné perníčky, které umí vytvořit jen šikovné české ruce
Opravdu vše, co potřebujete vědět o domácích pekárnách, pečení, recepty, rady, postupy....
Pojďte si jen tak popovídat... Forum nejen o vaření
Dadalova kuchařka pro všední den i svátek
Ukázkový odkaz

Vaříte ve své nové zemi česká jídla?

Ano, zřídka (5435 | 25%)
Ne, nikdy (5456 | 25%)
Google
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one